Podpora při odvykání kouření

Jak funguje metoda BICOM?

Jak funguje metoda BICOM Jak funguje metoda BICOM Podle poznatků kvantové fyziky mají materiální částice jak vlnový tak i částicový charakter. To znamená, že každá substance - tedy i každá buňka, každá část těla, ale také viry, bakterie, pyly, toxiny, nikotin atd. - má elektromagnetické vyzařování. Každá substance má podle své vlastnosti určitou typickou vlnovou délku nebo frekvenci se zcela individuální charakteristikou. Ta se označuje také jako frekvenční vzorek.

Buňky spolu komunikují

Buňky spolu komunikují Žijeme v období komunikace a informací. Je na čase, abychom si uvědomili, že tělo může fungovat a regulovat pouze tehdy, když se v něm odehrává správná komunikace a tím i výměna informací mezi buňkami. Výzkum biofotonů vychází z toho, že buňky prostřednictvím "světelných blesků" spolu komunikují (vyzařování fotonů) - vyměňují si informace přes určité frekvence.

Zatěžující vlivy nebo substance mohou zabraňovat komunikaci mezi buňkami. Ve zdravém těle funguje tato výměna informací bez překážky. Tak může každá buňka popř. každá část těla splnit svůj úkol. Pokud tělo ovlivňují rušivé substance (jedy, viry, bakterie atd.) nebo zatěžující záření, mohou zabraňovat komunikaci mezi buňkami.

Narušená komunikace mezi buňkami

Narušená komunikace mezi buňkami Pokud je komunikace mezi buňkami narušena, je také ztížena jejich práce, což se může rychle projevit nejprve prostřednictvím více či méně jasných poruch existenciální orientace (duševního stavu), poklesu výkonu, chronické únavy a později také organickými změnami a tomu odpovídajícími symptomy.

Příznaky se objevují nejčastěji tam, kde - často také podmíněno dědičností - již nějaká slabina existuje. U zjištěných zátěží se provádí podpora odvykání kouření přístrojem Bicom s odpovídajícími frekvenčními vzorky:

Je tato metoda bolestná a jakou má úspěšnost?

Biorezonanční metoda je bezbolestná a nemá negativní účinky na organismus. Tělo není nikdy vystaveno jakémukoliv druhu proudu. Podpora při odvykání kouření má úspěšnost až 80%.

Čip pro prodloužení účinnosti:
V průběhu biorezonanční metody je nahráván speciální čip, který slouží k prodloužení učinků metody. Čip se aplikuje 3 dny po absolvování biorezonance. Berte prosím biorezonanční metodu jako způsob pomoci v zanechání kouření, který potlačí fyzickou závislost na cigaretách, nikoli psychické návyky.

Upozornění

Biorezonanční metoda se nedoporučuje - těhotným ženám, osobám s aplikovaným kardiostimulátorem a v případě, že podstupující kuřák užívá inzulín, požadujeme potvrzení od ošetřujícího lékaře.

Odvykání kouření Zlín, Malenovice, Napajedla, Otrokovice, Uherské Hradiště, Vsetín, Kroměříž, Hulín, Vizovice

Zanechat kouření není jednoduché. Přestat kouřit znamená mnoho sebeovládání a přináši mnoho stresu. Odvykání kouření pomocí biorezonance je stále populárnější. Pokud se chcete zbavit návyku na nikotinu pomocí BICOM, neváhejte nám zavolat. Kouříte dlouho nebo krátce? nezáleží na tom, zavolejte nám a zjistíte, že život bez cigarety je jednodušší. Pokud je i Vaším předsevzetím nechci kouřit, jste u nás vítani.

Copyright © 2012-2017 Střední odborná škola Otrokovice | Yuppie.cz | Tvorba www stránek Zlín - galandr.com